Dzień dobry dzisiaj jest 25 kwietnia 2024. A do wakacji zostało

Strajk nauczycieli
Drodzy Rodzice ,
dzieci - uczniów Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku

W związku z planowanym strajkiem pracowników szkoły: nauczycieli i pracowników nie będących nauczycielami w terminie od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, jest wielce prawdopodobne, że zajęcia dydaktyczno – wychowawcze nie odbędą się.
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o zrozumienie tej wyjątkowo trudnej sytuacji.
W poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych,  apeluję do Rodziców, aby w czasie trwania strajku, w miarę możliwości zapewnili opiekę swoim dzieciom.
W przypadku jakichkolwiek zmian w tym temacie, będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez dziennik elektroniczny oraz informację na stronie internetowej szkoły i Funpage na Facebooku.
Z poważaniem:
Małgorzata Perzyna
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58
im. Kazimierza Sołtysika
w Gdańsku

List Prezydenta Miasta Gdańsk
Ważne informacje dla rodziców - Niezbędnik Rodzica

Szanowni Rodzice.
Zebrania z Rodzicami odbędą się w czwartek (07.01.2019) - klasy IV-VIII i oddziały gimnazjalne w godz. 17:00-19:00.
Klasy szkoły podstawowej spotykają się w budynku przy ulicy Skarpowej 3, klasy oddziałów gimnazjalnych spotykają się w budynku przy ulicy Karuskiej 32/34.
O godzinie 17:00 w sali gimnastycznej przy ulicy Kartuskiej 32/34 zostaną omówione procedury egzaminu gimnazjalnego.
O godzinie 18:00 w małej sali gminastycznej przy ulicy Skarpowej 3 odbędzie się spotykanie z rodzcamu uczniów klas VIII, podczas którego omówione zostaną procedury egzaminu ósmoklasisty

Szanowni Rodzice

Pragniemy Państwa poinformować, iż na terenie Naszej szkoły została zrealizowana w sposób szczególny pomoc psychologiczno – pedagogiczna w związku tragedią jaka miała miejsce w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019 r. podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku – atak na Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.

Drodzy Rodzice, w związku z zaistniałymi okolicznościami zwracamy się do Państwa z prośbą o monitorowanie zachowań swoich dzieci oraz ścisłą współpracę ze szkołą w tym zakresie.

W imieniu społeczności szkolnej
Małgorzata Perzyna

Odra - choroba zakaźna
Drodzy Rodzice poiżej można zapoznać się z informacjami dotyczącymi odry.
Informacje o chorobie
Jak rozpoznać chorobę
Powikłania
Więcej informacji