Dzień dobry dzisiaj jest 19 stycznia 2019. A do wakacji zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Komunikaty Ogłoszenia SP 58

Komunikaty i ogłoszenia SP 58 - rok 2018/2019

Szanowni Rodzice

Pragniemy Państwa poinformować, iż na terenie Naszej szkoły została zrealizowana w sposób szczególny pomoc psychologiczno – pedagogiczna w związku tragedią jaka miała miejsce w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019 r. podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku – atak na Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.

Drodzy Rodzice, w związku z zaistniałymi okolicznościami zwracamy się do Państwa z prośbą o monitorowanie zachowań swoich dzieci oraz ścisłą współpracę ze szkołą w tym zakresie.

W imieniu społeczności szkolnej
Małgorzata Perzyna

Szanowni Rodzice.
Zebrania z Rodzicami odbędą się w środę (16.01.2019) - klasay I-III oraz czwartek (17.01.2019) - klasy IV-VIII i oddziały gimnazjalne w godz. 17:00-19:00. Na zebraniach zostaną przedstawione wyniki klasyfikacji na I półrocze.
Klasy szkoły podstawowej spotykają się w budynku przy ulicy Skarpowej 3, klasy oddziałów gimnazjalnych spotykają się w budynku przy ulicy Karuskiej 32/34.

Odra - choroba zakaźna
Drodzy Rodzice poiżej można zapoznać się z informacjami dotyczącymi odry.
Informacje o chorobie
Jak rozpoznać chorobę
Powikłania
Więcej informacji