Baner Szkoły SP 58 Baner Szkoły SP 58

Dzień dobry dzisiaj jest 18 listopada 2018. A do wakacji zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Komunikaty Ogłoszenia SP 58
Komunikaty

Komunikaty i ogłoszenia SP 58 - rok 2018/2019

WARSZTATY DLA RODZICÓW
Projekt „Wiem, Umiem, Reaguję”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w warsztatach dla rodziców i opiekunów w ramach realizowanego w naszej szkole Projektu „Wiem, Umiem, Reaguję”. Projekt ten ma na celu przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej, w tym cyberprzemocy. Przedsięwzięcie oparte jest o współpracę młodzieży, nauczycieli i rodziców.
Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika /ul. Skarpowa 3/ w dniu 06 listopada 2018r. (wtorek) w godz. 17.00-18.00 w sali 48. Zajęcia poprowadzi specjalista – pracownik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Forma spotkania przewiduje wspólną profilaktykę. Zapraszamy do udziału Państwa wspólnie z dziećmi – uczniami naszej szkoły.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk-Stopka
Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku