Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku 2010/2011

1. Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”: Weronika Kubik- I miejsce
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „KANGUR”: Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski –wyróżnienie Krzysztof Kondratowicz
    • Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Najpiękniejsze życzenia świąteczne”: Weronika Witczak- wyróżnienie
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wspaniały Świat Turcji”: Alicja Rybicka-I miejsce.
    • Międzywojewódzki Metropolitarny Konkurs Biblijny-Plastyczny , "Księga wyjścia” Alicja Zdrojewska-I miejsce, Oliwia Czupryńska, Weronika Kubik, Marta Glanz, Klaudia Sulecka, Patrycja Motybel- wyróżnienie.
    • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik” Jakub Tomaszewski-laureat.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy "Mój ilustrowany słownik” Aleksandra Ulatowska, Patrycja Motybel -I miejsce.
    • Gra Miejska ,,Stolemowe skarby” –II miejsce drużynowe Aleksandra Rudnicka Oliwia Wożnicka, Mikołaj Ożarowski, Krzysztof Kondratowicz, Paweł Wieczorek, Bartosz Stryk
  2. Laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim :
    • Konkurs matematyczny „Gdańskie Lwy” –Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski.
    • Konkurs z języka polskiego ,,Gdańskie Lwy”- Jakub Tomaszewski
    • Wojewódzki Konkurs ,,Matematyka z Przyrodą” - Krzysztof Kondratowicz.
  3. Osiągnięcia sportowe:
    • Piłka siatkowa
      • Dziewczęta
        • III-miejsce w mini-siatkówce”2”-Otwarte Mistrzostwa Gdańska
      • Chłopcy
        • II miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Gdańska w mini – siatkówka „4”)
        • IV miejsce - Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - mini siatkówka „4” (turniej „Kinder+Sport”)
        • III miejsce – Liga Siatkówki Dzielnicowych Ośrodków Sport - mini siatkówka „4” Szkół Podstawowych.
        • III miejsce – Liga Siatkówki Dzielnicowych Ośrodków Sport – w kategorii Gimnazjum.
    • Lekkoatletyka:
      • I miejsce - rzut piłeczką palantową - Mateusz Zabłocki
      • II miejsce - bieg na 300 m.- Adrian Mackol.
    • Inne:
      • I miejsce klasy II w finale B Międzyszkolnego Konkursu Sportowego „50 tysięcy”