Baner Szkoły SP 58 Baner Szkoły SP 58

Dzień dobry dzisiaj jest 23 lipca 2018. Do początku roku szkolego zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy
Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku 2010/2011

  1. Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”: Weronika Kubik- I miejsce
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „KANGUR”: Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski –wyróżnienie Krzysztof Kondratowicz
    • Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Najpiękniejsze życzenia świąteczne”: Weronika Witczak- wyróżnienie
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wspaniały Świat Turcji”: Alicja Rybicka-I miejsce.
    • Międzywojewódzki Metropolitarny Konkurs Biblijny-Plastyczny , "Księga wyjścia” Alicja Zdrojewska-I miejsce, Oliwia Czupryńska, Weronika Kubik, Marta Glanz, Klaudia Sulecka, Patrycja Motybel- wyróżnienie.
    • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik” Jakub Tomaszewski-laureat.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy "Mój ilustrowany słownik” Aleksandra Ulatowska, Patrycja Motybel -I miejsce.
    • Gra Miejska ,,Stolemowe skarby” –II miejsce drużynowe Aleksandra Rudnicka Oliwia Wożnicka, Mikołaj Ożarowski, Krzysztof Kondratowicz, Paweł Wieczorek, Bartosz Stryk
  2. Laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim :
    • Konkurs matematyczny „Gdańskie Lwy” –Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski.
    • Konkurs z języka polskiego ,,Gdańskie Lwy”- Jakub Tomaszewski
    • Wojewódzki Konkurs ,,Matematyka z Przyrodą” - Krzysztof Kondratowicz.
  3. Osiągnięcia sportowe:
    • Piłka siatkowa
      • Dziewczęta
        • III-miejsce w mini-siatkówce”2”-Otwarte Mistrzostwa Gdańska
      • Chłopcy
        • II miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Gdańska w mini – siatkówka „4”)
        • IV miejsce - Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - mini siatkówka „4” (turniej „Kinder+Sport”)
        • III miejsce – Liga Siatkówki Dzielnicowych Ośrodków Sport - mini siatkówka „4” Szkół Podstawowych.
        • III miejsce – Liga Siatkówki Dzielnicowych Ośrodków Sport – w kategorii Gimnazjum.
    • Lekkoatletyka:
      • I miejsce - rzut piłeczką palantową - Mateusz Zabłocki
      • II miejsce - bieg na 300 m.- Adrian Mackol.
    • Inne:
      • I miejsce klasy II w finale B Międzyszkolnego Konkursu Sportowego „50 tysięcy”
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk-Stopka
Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku