Baner Szkoły SP 58 Baner Szkoły SP 58

Dzień dobry dzisiaj jest 23 lipca 2018. Do początku roku szkolego zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy
Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2017/2018

I półrocze

  1. Oddziały gimnazjalne
    • Konkursy
      1. Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z geografii - Ewelina Bilska kl. 2B - Laureat
      2. Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego - Jessica Pancewicz kl. 2B i Sophie Franceska Kärgel kl. 3C - Laureat 
      3. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej na Kartką Bożonarodzeniową "Magia Świąt" - Julia Tobolska kl. 2A - II miejsce
      4. X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej - kategoria fotografia - Aniela Janiak kl. 3B - I miejsce
      5. X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej - kategoria piosenka - chór szkolny - III miejsce
      6. Wojewódki Konkurs Wakacje w obiektywie - Aniela Janiak kl. 3B - II miejsce
      7. European AstroPi Challenge: Mission Space Lab - Marta Michalska i Mateusz Dąbrowski kl. 2A - kwalifikacja do etapu drugiego
      8. Międzyszkolny Konkursu WWW LECH BĄDKOWSKI! - Mateusz Dąbrowski kl. 2A -III miejsce
      9. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesień wokół nas” - Mateusz Dąbrowski kl. 2A -III miejsce
      10. Ogólnopolski Wielki Konkurs Czytelniczy "W lustrze książki" - Mateusz Dąbrowski, Marta Michalak, Anna Brzezińska, Kamila Turbiarz kl. 2A i Izabela Rekowska kl. 3B - najlepszy wynik I etapu
    • Zawody sportowe
      1. Szkolny Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego
        1. Wiktoria Pliszka kl. 2D i Maciej Skrzyński kl. 3B - I miejsce
        2. Jessica Pancewicz kl. 2B i Adrian Michalak kl. 3D - II miejsce
        3. Ewelina Bilska kl. 2B i Adam Kohnke kl. 3B - III miejsce
      2. Szkolny Noworoczny Turniej Badmintona
        1. Ewa Bierniukiewicz kl. 2B i Michał Mil kl. 2B - I miejsce
        2. Kinga Skoczykowska kl. 2C i Wiktor Lewkowicz kl. 2C - II miejsce
        3. Victoria Sołowiej kl. 3D i Michał Wilk kl. 2C - III miejsce
  2. Oddziały szkoły podstawowej
    • Konkursy
      1. Megaolimpiada z matematyki - Maciej Tuleja i Małgorzata Karczewska kl. VA, Konrad Schulz i Tomasz Łoziak kl. VB, Martyna Pietrusik i Blanka Humienna kl. VIB - kwalifikacja do etapu rejonowego
      2. XVII Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych - Irlandia - Amelia Pilarska kl. VIIA i Artur Karczewski kl. VIA - kwalifikacja do finału
      3. Ogólnopolski Konkurs "Scratch kocha matematykę" - Oskar Mikołajczewski kl. VIB i Pola Witkowska kl. IVD - kwalifikacja do finału
      4. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej na Kartką Bożonarodzeniową "Magia Świąt" - Wiktoria Gilewska kl. VB - wyróżnienie
      5. Międzyszkolny Konkursu ZOSTAŃ ILUSTRATOREM NOBLISTY - Pola Korbus kl. IVB - wyróżnienie
      6. Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej" - Anna Sołowiej kl. IVA - wyróżnienie
      7. Międzyszkolny Konkurs IV Gdański Konkurs Plastyczny - Anna Sołowiej kl. IVA - III miejsce
      8. Liga Matematyczna 2017/2018 - Maciej Tuleja kl. VA - kwalifikacja do finału
      9. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jesień wokół nas" - Michał Kołodziej kl. VA - III miejsce, Karolina Rafińska kl. IVB i Matylda Pieniążek VA - wyróżnienie
    • Zawody sportowe
      1. Szkolny Noworoczny Turniej Badmintona /klasy VI - VII/
        1. Maria Unterschuetz kl. VIIB i Oskar Jaruzel VIIC - I miejsce
        2. Martyna Pietrusik kl. VIB i Marcel Baszanowski kl VIIB - II miejsce
        3. Aurelia Ziemborska kl. VIA i Tomasz Grabicki kl. VIB - III miejsce
      2. Szkolny Noworoczny Turniej Badmintona /klasy IV - V/
        1. Marta Mielczarek kl. IVB i Emil Pilarski kl. VB - I miejsce
        2. Aleksandra Kołdysz kl. VB i Jakub Szwedowski kl. VA - II miejsce
        3. Ula Jodko - Bronk kl. IVC i Marcel Gaczoł kl. IVB - III miejsce
      3. Mistrzostwa Gdańska w mini-siatkówce dziewcząt "4" - dziewczynki - III miejsce - półfinał Miasta Gdańsk
      4. Mistrzostwa Gdańska w mini-siatkówce chłopców "4" - chłopcy - IV miejsce - półfinał Miasta Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk-Stopka
Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku