Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku 2011/2012

1. Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”: Daria Monkiewicz - III miejsce
    • Międzywojewódzki Metropolitarny Konkurs Biblijnym "Ewangelia wg. Św. Marka": Piazza Kamila, Szymon Mirko.
    • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik”: Jakub Tomaszewski - wyróżnienie.
    • I Wojewódzki konkurs na Prezentacje Multimedialna z okazji Dnia Ziemi pt. „Co ja mogę zrobić dla Ziemi”: Miłosz Kowalewski- wyróżnienie.
    • VIII edycja projektu „ Znani i nieznani ptasi sąsiedzi” –„ Ptaki w moim mieście”: Klasa V B- wyróżnienie.
    • Wojewódzki Konkurs polonistyczny „ Słowa , słówka, słóweczka”: Julia Dmowska – wyróżnienie.
    • Wojewódzki konkurs poetycki „ Lingwistyczna jesień z poezja”: Miłosz Kowalewski- III miejsce.
    • III Wojewódzki konkurs Wielki Maraton Czytelniczy: Izabela Lewicka –laureatka; Aleksandra Mielewczyk – wyróżnienie; Daria Czupryńska- wyróżnienie.
    • Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „MULTITEST”: Język polski: Izabela Lewicka. Matematyka: Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski, Paweł Wieczorek.
    • Wojewódzki Konkurs Papieski: Weronika Kubik- wyróżnienie; Aleksandra Ulatowska –wyróżnienie; Izabela Lewicka- wyróżnienie; Bartek Lorek - wyróżnienie
  2. Laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim :
    • Konkurs z języka polskiego "Gdańskie Lwy"- Julia Dmowska
    • Konkurs "Gdańskie Lwy dla klas III" - Mikołaj Skwarkowski
    • Finalista Wojewódzkiego Konkursu "Matematyka z Przyrodą" – Paweł Wieczorek
  3. Osiągnięcia językowe:
    • Olimpiada Wiedzy Oxford Plus (XVIII i XIX edycja): Weronika Stanke – laureatka I stopnia; Bartłomiej Szruda – laureat II stopnia
    • Konkurs plastyczny English Unlimited :Mój bohater książki: Paulina Włodarczyk – III miejsce; Angelika Rogucka, Mateusz Tarasko, Chmielinska - wyróznienie
  4. Osiągnięcia sportowe:
    • Piłka siatkowa
      • Dziewczęta
        • III-miejsce w Finale B w Mistrzostwa Gdańska ”4”dziewcząt kl. V-VI