Baner Szkoły SP 58 Baner Szkoły SP 58

Dzień dobry dzisiaj jest 23 lipca 2018. Do początku roku szkolego zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy
Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku 2011/2012

  1. Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”: Daria Monkiewicz - III miejsce
    • Międzywojewódzki Metropolitarny Konkurs Biblijnym "Ewangelia wg. Św. Marka": Piazza Kamila, Szymon Mirko.
    • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik”: Jakub Tomaszewski - wyróżnienie.
    • I Wojewódzki konkurs na Prezentacje Multimedialna z okazji Dnia Ziemi pt. „Co ja mogę zrobić dla Ziemi”: Miłosz Kowalewski- wyróżnienie.
    • VIII edycja projektu „ Znani i nieznani ptasi sąsiedzi” –„ Ptaki w moim mieście”: Klasa V B- wyróżnienie.
    • Wojewódzki Konkurs polonistyczny „ Słowa , słówka, słóweczka”: Julia Dmowska – wyróżnienie.
    • Wojewódzki konkurs poetycki „ Lingwistyczna jesień z poezja”: Miłosz Kowalewski- III miejsce.
    • III Wojewódzki konkurs Wielki Maraton Czytelniczy: Izabela Lewicka –laureatka; Aleksandra Mielewczyk – wyróżnienie; Daria Czupryńska- wyróżnienie.
    • Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „MULTITEST”: Język polski: Izabela Lewicka. Matematyka: Weronika Kubik, Jakub Tomaszewski, Paweł Wieczorek.
    • Wojewódzki Konkurs Papieski: Weronika Kubik- wyróżnienie; Aleksandra Ulatowska –wyróżnienie; Izabela Lewicka- wyróżnienie; Bartek Lorek - wyróżnienie
  2. Laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim :
    • Konkurs z języka polskiego "Gdańskie Lwy"- Julia Dmowska
    • Konkurs "Gdańskie Lwy dla klas III" - Mikołaj Skwarkowski
    • Finalista Wojewódzkiego Konkursu "Matematyka z Przyrodą" – Paweł Wieczorek
  3. Osiągnięcia językowe:
    • Olimpiada Wiedzy Oxford Plus (XVIII i XIX edycja): Weronika Stanke – laureatka I stopnia; Bartłomiej Szruda – laureat II stopnia
    • Konkurs plastyczny English Unlimited :Mój bohater książki: Paulina Włodarczyk – III miejsce; Angelika Rogucka, Mateusz Tarasko, Chmielinska - wyróznienie
  4. Osiągnięcia sportowe:
    • Piłka siatkowa
      • Dziewczęta
        • III-miejsce w Finale B w Mistrzostwa Gdańska ”4”dziewcząt kl. V-VI
        • III- miejsce w gdańskiej Lidze Piłki siatkowej „4” dziewcząt kl. V-VI
      • Chłopcy
        • IV miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Gdańska w mini – siatkówka „4”
        • I miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej NR 14
        • II miejsce w I turnieju o Puchar Rady Osiedla Siedlce
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk-Stopka
Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku