Baner Szkoły SP 58 Baner Szkoły SP 58

Dzień dobry dzisiaj jest 18 listopada 2018. A do wakacji zostało

Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk - Sukcesy
Sukcesy

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015

  1. Język polski
    • Lena Wołowska kl. IVb, Maksymilian Cylwik kl. IVa, Zuzanna Chylińska kl.Va - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Galileo 2015”
    • Katarzyna Karczewska kl. IV - laureatka Megaolimpiady Wiedzy Języka Polskiego
    • Dominika Kosobucka kl. V, Hanna Zdrojewska kl. VI - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetycznym "Lingwistyczna jesień z poezją"
  2. Język angielski
    • Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus (ogólnopolski)
      • Paulina Kubsik VIb - lauretka I stopnia
      • Ilona Kondratowicz VIa, Weronika Stanke VIb - laureatki II stopnia
      • Wojciech Mieczkowski VIa - laureat III stopnia
      • Daria Monkiewicz Va - laureatka IV stopnia
    • Julia Bieniasz, Ilona Kondratowicz, Maja Melzacka, Zuzanna Stachowska, Hanna Zdrojewska, Wojciech Mieczkowski, Krzysztof Ziółkowski, Sebastian Żyźniewski kl. VIa - I miejsce w IV Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Humor po Angielsku”
    • Weronika Stanke kl. VIb - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych
    • Paulina Kubsik kl. VIb - I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English Master”
    • Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English is Fun” – finał
      • Weronika Stanke kl. VIb - I miejsce
      • Paulina Kubsik VIb - II miejsce
      • Zuzanna Stachowska VIa - III miejsce
  3. Matematyka
    • Daria Monkiewicz kl. Va - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym" Kangur 2015
  4. Przyroda
    • Marcel Baszanowski kl. IVb, Filip Wieczorek kl. IVb, Igor Lipiński kl. IVc - I miejsce w konkursie "Bęc jabłkiem w głowę"
    • Ilona Kondratowicz i Wojciech Mieczkowski kl VIa. laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady z Przyrody
    • Ilona Kondratowicz kl VI Ogólnopolski konkurs Archimedes
  5. Historia
    • Ilona Kondratowicz, Krzysztof Ziółkowski kl. VIa i Filip Wieczorek kl. IVb - I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Gdańsku
    • Ilona Kondratowicz kl. VIa - III miejsce w Megaolimpiadzie Wiedzy Historycznej
    • Ilona Kondratowicz kl. VIa - I miejsce w konkursie przyrodniczo-historycznym pt."Polska dawniej i dzis"- .
  6. Plastyka
    • Victoria Spłowiej kl. VIa - I miejsce w konkursie plastycznym ”Legendy Gdańska” - Szkolne Schronisko Młodzieżowe.
    • Katarzyna Karczewska kl.IVa - III miejsce w konkursie plastycznym ”Legendy Gdańska” - Szkolne Schronisko Młodzieżowe
    • Monika Gojke kl.Va - I miejsce w konkursie z okazji 70-cia Lechii Gdańsk-plakat.
  7. Osiągnięcia uczniów klas I – III
    • Agata Malinowska kl. IIa - I miejsce w Międzynarodowym konkursie języka angielskiego "Cast a Spell"
    • Wojciech Krajewski kl. Ib - nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
    • Małgorzata Karczewska kl. IIa, Konrad Schulz kl. IIb - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym" Kangur 2015"
    • Blanka Humienna kl. IIIb - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „I Ty możesz zostać Pitagorasem”
    • Julianna Klimek kl. IIIa - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego.
    • Zofia Ordecka kl. Ic - wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim.
    • Joanna Bastubba kl. Ic - Finalistka szkolnych mistrzostw Lechii Gdańsk
    • Marta Mielczarek kl.I b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
  8. Osiągnięcia sportowe
    • Finał A "4-boju" LA kl. V-VI - IX miejsce w Mistrzostwach Gdańska
    • Finał A "3-boju" LA kl. III-IV - VII miejsce w Mistrzostwach Gdańska
    • Finał B "Dwa ognie dziewcząt kl. IV" - VI miejsce w Mistrzostwach Gdańska
Szkoła Podstawowa nr 58 Gdańsk-Stopka
Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku